phone_in_talk0222 228 08 85

Hizmetler

Laboratuvar Analiz

Tüm numunelerde ulusal ve uluslararası standart ve metodlara uygun olarak analiz yapılmaktadır. Numune alımı müşteriye aittir. Müşteri analiz için getireceği numunenin temisili olmasıdan emin olmalıdır ve homojen bir çalışma olması için yeteri kadar numune yollanmalıdır. Pudra halinde homojen bir şekilde alınmış numune örneği 300 - 400 g. kilitli poşetde gönderilmelidir. Numune nemli ise ve rutubet tayini isteniyorsa ağzı sıkıca kapatılıp, nemin kaçmayacağından emin olacak şekilde bize ulaştırılmalıdır.  Analiz raporunun aslı ve fatura adrese postalanır ya da istenirse elden alınabilir. Analizin ücreti belirtilen hesaba yatırılıp dekont mail adresine yönlendiriliğinde analize başlanır.

Diğer analizler için lütfen telefon ve ya e-mail aracılığı ile bilgi isteyiniz.

 

Montaj

Şirketlerin saha ihtiyaçlarını ele alıp tesis  kurulumunda  teknolojik trendler doğrultusunda standartlara uygun olarak profesyonel ekip ile  ürün yerleştirme ve montajına destek verilmesi ve üretim ortamına alınmasıyla ilgili hizmetleri sunarak montaj hizmetini  gerçekleştiriyoruz. Ayrıca temel iş süreçlerinin otomasyonunu sağlıyor ve tüm tesislerde  kullanılabilecek ortak paket ekipmanlar hazırlıyoruz.

Tasarım ve Proje

Onurmaksan olarak şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü interaktif projeyi hayata geçiriyoruz. Yeni mecraları, dünyadaki sektör/sektör dışı yenilikleri takip ediyor, araştırıyor ve uyguluyoruz. Şirketlerden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaçları karşılayacak interaktif çözümler sunmakla birlikte bu çözümleri uygun stratejilerle projelendiriyor ve önerilen projelerin uygulanabilirliğini denetliyoruz.

Danışmanlık

Uzmanlarımız; özel sektör şirketlerine, aracılara ve kamu iştiraklerine danışmanlık ve destek hizmetleri sunar. Danışmanlık hizmetlerimiz; acil ihtiyaçlarınıza cevap vermenin yanı sıra; daha uzun vadelere yönelik stratejileri de oluşturulmasında ve gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Eskişehir Web Tasarım
WhatsApp Destek Hattı